Hakkımızda

ENERJİNİN DERİN GÜCÜ

Enerji sektörüne derin jeotermal kuyu sondajı, gaz ve petrol kuyuları sondajı ile mühendislik destek hizmeti vermek amacıyla kurulan ve bu alanlarda uzmanlığını kanıtlamış olan firmamız Geopet Sondaj Müteahhitlik A.Ş; aktif sondaj, ön mühendislik çalışmaları, planlama maliyet analizi ve sondaj süpervizörlüğü de dahil olmak üzere resmi ve özel kurumların her aşamadaki ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Son 28 yılda gerek devlet kurumları gerekse özel firmalar için çok sayıda projeyi başarıyla tamamlamış ve sağladığı yüksek kaliteli sondaj çözümleri ile gücünü kanıtlamıştır. Profesyonel çalışma ahlakından ödün vermemek, koşulsuz güvenilirlik ve kusursuz takım ruhu; Geopet olarak bu başarımızın vazgeçilmez formülüdür.

Başarılı ve kusursuz bir sondajın bilgi birikimi, deneyim ve kaliteli ekipmana dayandığının bilincindeyiz. Buna bağlı olarak Geopet’in güçlü takımını; sondaj ve mühendislik hizmetleri alanında geniş bilgi birikimi ve deneyimi olan mühendisler ile teknik elemanlardan oluşturuyoruz.

Geopet ekibi olarak yeni fikirlere her zaman açığız ve hedefimizin mükemmelliğe ulaşmak olduğu bilinci ile görevimizi sürdürmekteyiz. Her projenin birbirinden farklı olduğu bilinciyle problemlere yalnızca bilgisayar destekli gelişmiş analizlerle, bilgisayar destekli simülasyonların yardımıyla değil, aynı zamanda yılların birikimine sahip mühendislerimizin paha biçilmez deneyimlerinden de yararlanarak eşsiz çözümler sunuyoruz. Bu sayede en kusursuz işlere imza atmakla kalmıyor, doğru planlamayla da zamanında teslim ederek övgü topluyoruz.

Sorumluluktan ödün vermeyen çalışma ahlakımız ile her aşamada gücü hissedilen takım ruhumuz sayesinde yüksek efor harcıyor, bunun ödülü olarak parçası olduğumuz tüm projeleri referans olarak gösterebilmenin övüncünü yaşıyoruz.

Bugün Geopet olarak; uzman ve seçkin yönetimimiz ve bilgi birikimi yüksek deneyimli kadromuzun uyum içindeki çalışmasının yanı sıra yüksek kalite standartlarını ve yeni teknolojilerin kullanımını zorunluluk olarak belirleyen anlayışımızdan aldığımız güç ile Türkiye ve bölgenin petrol, doğalgaz ve jeotermal sondaj sektörünün lideri olmayı hedefliyoruz.